|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ароматизатор Dr. Marcus Speaker 8 мл на обдув авто
Dr. Marcus Speaker — рідкий ароматизатор для автомобіля на вентиляційну решітку об’ємом 8 мл. Освіжувач кріпиться на дефлектор обдуву та поступово віддає аромат у салоні протягом 45–60 днів залежно від температури та інтенсивності вентиляції.
Чим відрізняється від ароматизатора на дзеркало
На відміну від підвісного ароматизатора, Dr. Marcus Speaker працює разом із потоком повітря з дефлектора. Формат у вигляді динаміка виглядає компактно в салоні, а регулятор допомагає налаштувати інтенсивність запаху.
Характеристики Dr. Marcus Speaker
- Вид: рідкий ароматизатор на обдув
- Об’єм: 8 мл
- Серія: Speaker
- Місце встановлення: вентиляційна решітка, дефлектор
- Формат: флакон з кліпсою та регулятором
- Тривалість дії: 45–60 днів
- Призначення: для салону автомобіля
Доступні аромати
У серії доступні варіанти Exotic Vanilla, Lemon, New Car, Ocean та Red Fruits. Можна обрати свіжий, цитрусовий, фруктовий, солодкий або класичний аромат нового авто.
Як вибрати аромат
Для свіжого ефекту підійде Ocean, для цитрусового запаху — Lemon, для фруктового аромату — Red Fruits, для м’якого солодкого звучання — Exotic Vanilla, а для класичного запаху салону — New Car. Якщо потрібен ароматизатор з регулюванням запаху, формат ароматизатора на обдув буде зручним варіантом.
Як користуватися Dr. Marcus Speaker
Закріпіть ароматизатор на вентиляційній решітці так, щоб він не заважав керуванню та не перекривав огляд. Налаштуйте інтенсивність запаху регулятором на корпусі. Не допускайте потрапляння рідини на пластик, тканину або лаковані поверхні салону.
Більше варіантів можна подивитися в розділах освіжувачів на обдув та освіжувачів авто.