|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Заміна роз'єму лампи HB4 — це просте та швидке рішення для відновлення роботи фар. Даний роз'єм з уже припаяними проводами дозволяє оперативно усунути обрив ланцюга, окислення контактів або механічне пошкодження штатного патрона. Він сумісний з лампами типу HB4 (9006), які широко використовуються в протитуманних фарах та головному світлі багатьох автомобілів.
Готове рішення для ремонту Роз'єм постачається з проводами довжиною близько 15-20 см, що дозволяє виконати ремонт без необхідності пошуку окремих компонентів та їх пайки.
Ключові переваги
- Повна сумісність: Призначений для ламп типу HB4 (9006), що встановлюються в багатьох моделях автомобілів.
- Зручність монтажу: У комплекті вже є проводи з клемами, готові до підключення.
- Надійний контакт: Керамічна або термостійка пластикова основа забезпечує стійкість до високих температур роботи фари.
- Економія часу: Дозволяє швидко відновити роботу фари без заміни всієї проводки.
Технічні характеристики
- Тип цоколя: HB4 (9006)
- Кількість контактів: 2
- Матеріал корпусу: Термостійкий пластик / кераміка
- Комплектація: Роз'єм з припаяними проводами
- Артикул / код: 53832
Часті питання
Для яких ламп підходить цей роз'єм?
Цей роз'єм призначений спеціально для галогенних ламп з цоколем HB4, також відомий як 9006. Вони часто використовуються в протитуманних фарах та як лампи ближнього світла.
Складно його встановити самостійно?
Встановлення досить просте при базових навичках. Потрібно відключити старий роз'єм, з'єднати нові проводи зі штатною проводкою автомобіля (через клеми або пайку) та заізолювати з'єднання.
У чому різниця між пластиковим та керамічним роз'ємом?
Керамічний роз'єм більш стійкий до дуже високих температур, що критично при встановленні поблизу потужних ламп або в погано вентильованих блоках фар. Пластиковий роз'єм також термостійкий, але для стандартних умов експлуатації.